ja myślę że całą tą ściemę z walnym zrobili po to żeby teraz Cognor za te 300 baniek zaczął skupował długi obligów. Dwa razy w roku dostanie część z 20 mln a potem za długi skupione przejmie złomrex. teraz za 1 euro długu niecałe 0.7 płacą więc dług 100 euro można wykupić ZA 280 mln zł czysty biznes