Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,17 zł , zmiana od tamtej pory: -12,91%

Co Zarząd wymyślił? gdzie firma z japońskiej grupy Sumitomo Mitsui.

Zgłoś do moderatora
"Holenderski system emerytalny APG jest jednym z najlepszych na świecie. Jest również jednym z najbardziej dyskutowanych. Jest tak dużo złej prasy wokół niego, że ludzie zakładają, że nie ma w nim żadnych oszczędności emerytalnych."
„Holenderskie fundusze emerytalne PGGM i APG zaangażowane finansowo w firmy powiązane z juntą w Birmie”
Coś kombinują?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORANGEPL -1,23% 6,24 2022-05-16 13:47:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.