czy kurs wzrosnie czy spadnie , spółka jest super a dla mnie może nawet spaść do 7 zł to kupię jeszcze 100 000 sobie i odbiore od nieuków którzy raportu nawet nie potrafia przeczytać i bedę trzymał przez 15 lat i odbierał sobie dywidende co roku ,, zysk zarąbisty i z tym idę spać