Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,50 zł , zmiana od tamtej pory: -3,69%

Co z wyceną Y jak Google Maps będzie informował o kontrolach policji???

Zgłoś do moderatora
W mediach szeroko opisywana jest nadchodząca zmiana w Google Maps. Teraz mapy Google mają również informować o zbliżających się zagrożeniach i kontrolach policji... A jak wiemy użytkownicy Y korzystają równolegle z Google Maps... Po tej aktualizacji map od Google kto będzie dalej korzystał z Y?? I jak to wpłynie na wycenę???
  • Co z wyceną Y jak Google Maps będzie informował o kontrolach policji??? Autor: ~zatroskany

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
NEPTIS 0,00% 49,60 2020-11-30 09:04:29