Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,00 zł , zmiana od tamtej pory: 240,00%

Co z ta emisja

Zgłoś do moderatora
Wytlumaczcie mi co z ta emisja o co chodzi czy to dla posiadaczy akcji nie rozumiem tego.
Jakos nie rozumiem tego raportu.
Martwi mnie spadek przychodow i jakas taka marna sytuacja wchodzilem po duzo wyzszym kursie i troche zly jestem nie mam duzo ale naprawde smutne ze na new connet tak ciezko sprzedac szybko teraz bym chyba musial sprzedawac po 1.50 masakra swoj pakiet
  • Co z ta emisja Autor: ~Franek
  • Re: Co z ta emisja Autor: ~Franek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE 0,29% 6,80 2021-06-23 10:53:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.