Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,78 zł , zmiana od tamtej pory: 42,42%

co z kursem ?

Zgłoś do moderatora
Według Prezesa "W drugim kwartale wykorzystanie mocy produkcyjnych było na poziomie 55 proc. Myślę, że trzeci kwartał będzie raczej podobny do drugiego kwartału"!
Tragedii nie będzie ale wyniki też nie zwalą z nóg!
Chyba więc raczej nie ma co liczyć na wyższy kurs w najbliższym czasie! Może dopiero pod koniec roku zacznie się dyskontowanie poprawy koniunktury! No chyba że o czymś nie wiemy!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC 1,69% 21,05 2023-12-04 17:03:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.