Forum Giełda +Dodaj wątek

CO WY PIE..CIE!!!!!!

Zgłoś do moderatora
http://www.kredytbank.pl/kursy_walut/kursy_walut,dzien,31.07.2013.html

WG TEGO KURSU LECIMY KUPNA W KB

oczywiscie bank an nas zarbia i mamy 31 licpa cene 0,1582zl!!!!!!


dlaczego mnie interesuje jest cena kupna a nie srednia NBP a przynajmniej cena z danego dnia sprzedazy?? przeceiz oni dostali ta akse brutoo i sobie policzyli po cnei kupna k...a??

jeszcz enie mam kasy jutro bedzie zapewne,ale widze walek!!!!!


to raz wytlumaczcie mi!!!!!i liczymy tak 35% z 40czk wynosi 14 czyli 24czk netto x 0,1582 wychdozi 4,11zl na akcje neto!!!!!!!


coz 16% to raz dwa dlaczego znowu ofe maja 0% k......a podatku a my musimy wg kdpw doaplcac dla koelsi po 200zet do dokumentu za 5% podatek?! k...a jak jest umowa o unikaniu podwojengo opodatkwani i bylo 15%!!!!!! a nie 35%!!!!!!!!!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -0,33% 92,00 2021-01-26 16:02:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.