Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,32 zł , zmiana od tamtej pory: -37,48%

Co tu się dzieje?

Zgłoś do moderatora
Czy są tu osoby, które mają jakiś blizszy kontakt z tą spółką? Czy ta firma działa jeszcze? Brak raportu za 2019r, brak jakichkolwiek informacji ze spółki. O co tu kaman? Czy KNF zainteresował się już prezesem i zarządem? Będę wdzięczny za jakieś informacje. Dzięki.

  • Co tu się dzieje? Autor: ~akcjonariusz
  • Re: Co tu się dzieje? Autor: ~sergei91

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
NFPL 0,00% 0,20 2022-12-02 17:00:04