Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,90 zł , zmiana od tamtej pory: -0,79%

Co tu się dzieje?

Zgłoś do moderatora
Cześć,

zaczynam się przyglądać spółce jako potencjałowi inwestycyjnemu.
Czy ktoś może mi powiedzieć z czego wynika tak duża przecena akcji? Przeglądałem ostatni raport i nie wygląda, że akcje są warte mniej niż 2 PLN, a dziś widzę zjazd o 15-20%, który nie jest żadnym ESPI uzasadniony.
Zastanawiam się by wejść i kupić większy pakiet poniżej 5% i uśrednić go na 1,75 PLN, ale zanim dokonam inwestycji próbuję się zorientować skąd takie wahania kursu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM -3,09% 1,88 2023-11-30 12:36:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.