Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,07 zł , zmiana od tamtej pory: -72,14%

Co tam robi Ludwik Sobolewski?

Zgłoś do moderatora
Temat Highway Capital plc wywołał ostatnio kolega Le w kontekście Michała Kwiatkowskiego - nowego członka rady nadzorczej Genesis Energy, czyli Medical Cannabis.
"Michał Kwiatkowski Od początku 2016 roku zajmuje stanowisko Dyrektora Inwestycyjnego w Highway Capital PLC" Chodziło m.in. o pożyczkę na inwestycję w branżę medyczną.
Sprawdziłem w necie to Highway Capital plc. Zobaczcie, kogo my tam mamy :-) Oprócz drugiego członka rady nadzorczej naszej spółki Dariusza Zycha, jest jeszcze były prezes GPW Ludwik Sobolewski. Co oni razem kombinują??

https://www.reuters.com/finance/stocks/company-officers/HWC.L

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.