Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,18 zł , zmiana od tamtej pory: 11,00%

Co powinno zmienić się na GWP?

Zgłoś do moderatora
Szanowni Państwo,
jak doskonale Państwo wiecie, Fundacja To Co Najważniejsze walczy o prawa drobnych akcjonariuszy. Na początku pomagaliśmy tylko akcjonariuszom Energa, z czasem rozszerzając wsparcie dla inwestorów kolejnych spółek.
Od niedawna prowadzimy też portal Przeciw Nadużyciom - Strona główna - Przeciw Nadużyciom (przeciwnaduzyciom.pl) aby nagłaśniać nadużycia do jakich dochodzi w Polsce.
Chcemy głośno mówić o tym co nas boli i walczyć o nasze prawa.
Dlatego też zwracamy się z prośbą do Państwa, abyście Państwo napisali nam, co wg Państwa powinno zmienić się na GPW (oprócz niedopuszczania do sytuacji patologicznych jak w przypadku Energa SA).
Przedstawcie Państwo kilka swoich propozycji, a my uzupełnimy je o swoje wnioski i przedstawimy publicznie.
Zachęcam do dyskusji.
Koordynator Projektów Fundacji To Co Najważniejsze

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 2,71% 9,08 2023-12-04 14:54:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.