Forum Giełda +Dodaj wątek

co po walnym i wezwaniu

Zgłoś do moderatora
Jakie są Wasze prognozy? Czy Piczak ma szansę się obronić przez podwyższenie dywidendy do 5,75? Czy Lentex odniesie sukces na wezwaniu? Ile może zgarnąć? Czy po wezwaniu spółka będzie ciągle w miarę płynna czy free float będzie tak mały że ciężko będzie wyjść? Czy pod Lentexem wyniki będą dobre i czy będzie dywidenda? Kto z Was oddaje Lentexowi i ile a kto zostaje i z jakim pakietem? Generalnie jakie są Wasze prognozy na bliższą i dalszą przyszłość?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOVITA -1,81% 97,60 2025-09-18 13:05:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.