Forum Giełda +Dodaj wątek

Co na mam Patrowicz obiecał nic! On nie musi obiecywać dlaczego?

Witam
Co na mam Patrowicz obiecał nic! On nie musi obiecywać dlaczego?

Patrowicz nie musi nic obiecywać tu się liczy tylko wyłącznie ruch spekulacyjny i to jest naszą siłą (ostatnio 19mln - 0.04min-0.07max) 2010-09-21. Jak ruszy to się zatrzyma przykładowo oczywiście na .010gr bo może być to również do 0.08gr potem może znowu spaść do 0.05 i co z tego czy będzie miał wyniki czy nie znowu będzie ruch spekulacyjny i wyjedzie do np 0.10 i c o z tego ze wrócimy znowu na 0.05-0.06 jak potem znowu wyjedziemy ruch spekulacyjny np do 0.11-0.13 i co z tego że potem wrócimy na 0.05-0.07 jak znowu będzie ruch spekulacyjny i tak w kółko do puki nie zbankrutuję np jak Toora
Tu się nie liczą fakty tu się liczą ruchy spekulacja bo sporym odpoczynku akcji i analiza wyjazdów na szczyty co i kiedy i jak np...

W razie próby odpowiedzi na meila proszę [email protected] Krzysztof
I podaję moją analizę spółki STRKDEV spółka w obecnej sytuacji...

W razie próby odpowiedzi na meila proszę [email protected] Krzysztof
  • Co na mam Patrowicz obiecał nic! On nie musi obiecywać dlaczego? Autor: naskalnikk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.