Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  57,70 zł , zmiana od tamtej pory: 2,60%

Co mysla sobie

Zgłoś do moderatora
slomiaki gdy slysza o dopuszczeniu tyyyyylu akcji do obrotu?
ano mysla , ze bedzie sypanie. hihi
hejterstwo mysli , ze produkcja wypocin teraz szczegolnie bedzie trafiala na podatny grund wystraszonych
a ja mysle , ze jeden z najbardziej wiarygodnych menedzerow w pl, podejmujac tak dla niego przelomowa decyzje o kierunku dalszych dzialan nie jest kamikadze i liczy na duzooo wiecej w kazdym aspekcie.
rowniez finansowym
a slomiaczki piszo i piszo , i piszo , i nic z tego nie wynika...bidulinki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 0,00% 59,20 2023-03-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.