Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,05 zł , zmiana od tamtej pory: -9,63%

Co jest w zasadzie wartościowego w tej spółce?

Zgłoś do moderatora
Takie pytanie laika, który dopiero trafił na tę spółkę. O co włąściwie w niej chodzi? Co ona ma wartościowego? Rozumiem, że jest to spółka inwestycyjna, przychody i zyski ma praktycznie symboliczne, za 2020 zysk 424 tys., księgowa wartość aktywów ponad 15 mln. Wyceniana jest na ponad 30 mln. Z czego to wynika? Domyślam się ,że chodzi o jakieś konkretne aktywa, która ma spółka, ale konkretnie co to jest?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IMPERIO -6,15% 3,66 2021-07-30 17:04:03