Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,65 zł , zmiana od tamtej pory: 5,31%

Co do końca lutego ?

Zgłoś do moderatora
Ciekawi mnie czy będzie coś w temacie chyba najbardziej nas tu interesującym czyli zbrojeniówki.
Ostatnio zaskoczyli nas kupnem firmy z koncesją pod zbrojeniówkę i umową na remonty.
Nikt raczej tu na ulicy tego się nie spodziewał, szkoda tylko że kto miał na tym zarobić to zarobił i jak się pojawiło espi to już było w cenie.
Przypomnę i napisze to ponownie, spółka wchodząca w zbrojeniówkę jest pod obserwacją służb, KNF, rządu, więc te jelenie, marcysie itd musza ostro siedzieć na vpn i wspierać spekulację żeby potem nie siedzieć w prokuraturze na przesłuchaniach.
Poprzedni tydzień to było męczenie pod kreską, typowa zagrywka łatwa do wykonania przez spekulację, ma zmęczyć ludzi, pozwolić na ruch papiera dający zarobić szybko.
Kwestia dzierżawy, koncesji na wydobycie, biomasy itd jest istotna i może nawet bardziej bujać, mnie to nie interesuje bo to bieżące sprawy mało istotne na tle zbrojeniówki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BUMECH 3,40% 22,80 2026-04-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.