Mają w drodze dobre infa i akcje są trzymane do końca na niskim poziomie, wówczas ci co zbierali nie tak dawno duże ilości obejmą duże pakiety dobrze rokujacych paierków.
2. Cena będzie trzymana do jutra końca dnia, paierków nikt nie weźmie, akcje zjadą b.nisko, ktoś to pozbiera skrupulatnie i wówczas po dobrych infach, będzie rosło do tej upragnionej"100". Będzie łatwo podbić, gdyż w obrocie będzie ich nadal niewiele. Czy jest trzecia opcja, niewiem. Co sądzicie? Ci co mają zamiar wyżyć się w wpisach, niech sobie darują.