Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,27 zł , zmiana od tamtej pory: -31,34%

Ciszewski ma tez Mode, tam odcinka brak akcji,, kiedy na JWA?

Zgłoś do moderatora
ja wchodze w nowa emisje po odcieciu dopiero sprzedam o ile bedzie z 5zl a nowe akcji sprzeda sie za pol roku czy rok jak wejda do obrotu moze bedzie wtedy duzo wiecej jak 5zl czas pokaze, jak Ciszewski rozwinie firme.. Wciaz nabywa udzialy, dzis w slaskich kamienicach dokupil, czekamy na info o przekroczeniu progu w jwa i cwa :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWA -6,03% 0,87 2021-01-20 16:21:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.