Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,70 zł , zmiana od tamtej pory: 55,21%

Cisza na forum...

Zgłoś do moderatora
dobrze wróży, bo jak wiadomo pieniądz lubi cisze. Na rynku większość na czerwono, a ostoja spokoju eurotel powoli pnie sie do góry wyznaczając ATH. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że trzeba być na pokładzie i czekać po pierwsze na:

roczny raport
dywidendę na poziomie 3-4zł, bo jak wiadomo w 2020 roku nie wypłacili.

Warren-Buffet gdyby wiedział o istnieniu tej spółki to by pewnie wszedł chociaż odrobinę, żeby mieć rocznie 10%. Na bananie jednak wolą pchać się na covidówki albo inne trupki z ncindex.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EUROTEL 2,29% 49,20 2021-05-05 17:01:26