Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,45 zł , zmiana od tamtej pory: 0,78%
Jak dotąd oficjalny Free Float tej "perły" to ponad 18%, co daje grubo ponad 800 tysięcy akcji. Potencjalni drobni akcjonariusze nie chwalą się posiadanymi walorami, siedzą i cierpliwie czekają. Pytanie tylko na co czekają i na jak długo im starczy jeszcze sił i cierpliwości? A może są pewni swego i czekają bez stresu?

Zachęcam do zabrania głosu aktualnych akcjonariuszy spółki, może przyjść moment w którym trzeba się będzie policzyć i zacząć działać w obronie własnych interesów.
  • Cierpliwi Autor: ~Lux

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPAP 0,00% 6,50 2020-01-22 09:28:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.