Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,75 zł , zmiana od tamtej pory: -39,26%

ciekawy wątek

Zgłoś do moderatora
Mateusz Browarek na X

[4MS] Eksport do Kolumbii. Na wykresie wartość eksportu z Polski do Kolumbii w kategorii "preparaty do manicure lub pedicure". ~20 mln złotych przychodów z tego kierunku w 2024 roku wydaje się realne.
#4Mass #VARNewsletter #NewConnect

Źródło: opracowanie własne na podstawie danych SWAiD

https://x.com/browarekmateusz/status/1768313217338544170?s=46
  • ciekawy wątek Autor: ~onto

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4MASS -1,44% 4,10 2025-12-05 16:49:00