Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,86 zł , zmiana od tamtej pory: 38,11%

"Ciekawy raport Banku Santander. Szansa dla Quarticon i InteliWise" ...

Zgłoś do moderatora
Quarticon – spółkę opisywaliśmy już na łamach NC Flash z 29 maja. Od tego czasu wykres mocno się ożywił i mieliśmy bardzo gwałtowne ruchy np. niemal 50% wzrost jednego dnia, tuż przed gwałtowną korektą na całym rynku. Na wykresie można odnieść wrażenie, że pojawią się kolejne wielkie ruchy. Mamy wyższe obroty, a spadek poniżej 15 zł często spotyka się z reakcją kupujących. Na tle historycznym, kurs jest blisko minimów. Profilem działalności firma przypomina nieco opisywaną 10 lipca spółkę InteliWise, która także przez długi okres czasu nie miała dodatnich wyników finansowych....
link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,00% 3,95 2022-10-14 14:57:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.