Forum Giełda +Dodaj wątek

Ciekawe jakie jeszcze macie teorie?

śmiać mi się chce jak czytam te wszystkie przemyślenia co jest przyczyna wzrostu i jakie mają niektórzy marzenia do ilu złotych wzrośnie.Wasze teoretyczne rozważania pokazują tylko jak jesteście bezsilni wobec dnia następnego. Mam odlewnie gdy były po 3 złote i gdy były po 14 złotych a także w ok. 0,60 gr., jestem cierpliwy i widzę że tylko to jest najlepsze wyjście, nie ma sensu siedzieć 24 h/5 dni w tygodniu przy kompie i czytać te wszystkie posty bo można dostać świra!!!!. Spożytkujcie czas na coś bardziej wartościowego zamiast wypisywać te bzdury, które nie mają żadnego !!!! wpływu na kurs żadnego papieru!!!!.
Będziecie mieli lepszy sen i samopoczucie i mniejsze rachunki za internet!!!!. Życzę więcej zdrowego rozsądku
  • Ciekawe jakie jeszcze macie teorie? Autor: ~Mirek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE 0,32% 6,22 2021-06-23 15:21:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.