Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,54 zł , zmiana od tamtej pory: 159,26%

ciekawe info

Zgłoś do moderatora
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/29563457,fintech-sa-9-2018-podpisanie-umowy-partnerskiej-na-dystrybucje-rozwiazan-teleinformatycznych

Raport bieżący 9/2018

Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd Fintech S.A. ("Emitent", "Spółka") informuje, iż w dniu 01 lutego 2018 roku podpisał umowę partnerską z Veracomp S.A. Przedmiotem umowy będzie dystrybucja przez Emitenta towarów oferowanych przez Veracomp S.A. Podpisanie niniejszej umowy jest związane z planowanym wdrażaniem nowej strategii działalności Spółki, która zostanie opublikowana przez Zarząd Emitenta w najbliższych dniach.

W ramach umowy Emitent może uzyskać linię kredytu kupieckiego, upusty cenowe, uczestniczyć w marketingowych programach oraz korzystać z usług świadczonych przez Veracomp. Veracomp będzie zobowiązany do udzielania Emitentowi nieodpłatnego wsparcia technicznego. Pozostałe obowiązki i przywileje stron umowy partnerskiej będą ustalone w ramach odrębnych umów.

Veracomp jest dystrybutorem rozwiązań teleinformatycznych realizującym model dystrybucji z wartością dodaną (VAD - Value Added Distribution). Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań w obszarze nowych technologii w zakresie różnych specjalizacji: sieci, telekomunikacja, bezpieczeństwo IT, pamięci masowe i serwery, zarządzanie infrastrukturą IT, systemy audiowizualne i Digital Signage, cyfrowy obieg dokumentów, obrazowanie medyczne, produkty dla użytkowników domowych i segmentu SOHO. Veracomp, jako dystrybutor VAD, oprócz standardowych w dystrybucji usług logistyki i finansowania, prowadzi także doradztwo techniczne i biznesowe, udziela konsultacji oraz oferuje wsparcie marketingowe. Spółka jest częścią Grupy Veracomp działającej w 17 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W portfolio Grupy znajduje się 190 000 produktów ponad 120 światowych producentów IT, które są dostarczane do klientów końcowych za pośrednictwem sieci sprzedaży partnerów handlowych. Veracomp aktywnie wspiera kanał partnerski organizując liczne spotkania, konferencje i szkolenia.

W ocenie Emitenta podpisana umowa będzie miała istotny wpływ na realizacje nowej strategii i przyszłe wyniki finansowe Spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINTECH 16,67% 1,40 2020-10-23 15:14:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.