Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,07 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Ciekawe ile zleceń na S do 3,11 to słupy Sawickiego?:)

Zgłoś do moderatora
Nie mogę się oprzeć wrażeniu jakoby "nasz" prezio obstawił słupami obie strony zleceń.  Czyżby był tak skąpy i pewny siebie, że żal mu wydać dodatkowe 420zł aby "łyknąć" 43tysie po 3,08?
Ciekawe jakie zasługi w "kształtowaniu" kursu w ostatnim roku miał opłacany z firmowej kasy "Animator".  
Sawicki wstępuje na nowe poziomy obłudy i obnaża słabość i bezradność instytucji zwanej GPW.
Do przedstawicieli tej instytucji notowanej zresztą na tym rynku i wszystkich brokerów -> AKCEPTUJĄC TAKIE POCZYNANIA SAMI SOBIE KRĘCICIE BAT bo Ci, na których zarabiacie JESZCZE już mają tego dosyć!!!!!
Sawicki próbuje wydymać nie tylko drobnych akcjonariuszy ale pokazuje wszystkim inwestorom i prezesom firm jak można wydoić miliony bez jakiegokolwiek ryzyka.
  • Ciekawe ile zleceń na S do 3,11 to słupy Sawickiego?:) Autor: ~Exciter

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TFONE 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.