Forum Giełda +Dodaj wątek

Ciekawe ile papiera jeszcze zostalo ING?

Zgłoś do moderatora
Sypia i sypia od dobrego miesiaca, a przy tych obrotach nie powinno im juz zostac za duzo.

Widze dwa rozwiazania:
1) Wiadomo kto sprzedaje. Pytanie tylko kto tyle tego skupuje i po co? Mysle, ze chyba nie bez powodu zbierane jest wszystko jak leci.
2) Moze po prostu przerzucaja z wora do wora i odkupuja akcje po zlotowce od drobnych inwestorow?

Macie jakies inne propozycje?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 0,00% 4,06 2022-05-19 12:13:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.