nie wiem jak wam ale mi sie wydaje,że tu odchodzi dosyć inteligentne skupowanie jak patrze na te wolumeny sprzedaży.Zresztą zrozumiałe,po co ma ktos podbijać cene jak powolutku ludzie oddają poniżej 3 zł.
http://mojeinwestycje.interia.pl/gie/prof/spolki/notowania?wlid=3282