Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,50 zł , zmiana od tamtej pory: -24,59%
Polecam sprawdzic sobie 3R Games SA. Spolka z kursem 1,02 i ostatnio dziennym volumenem po 20k. 
W trakcie Q1 ma wydac pierwsza zapowiedz gry VR/AR. Spółka przekształcona z HUB Style należąca do grupy Play Way. Osoby których nie trzeba przedstawiać z akcjonariuszy i rady nadzorczej to Dawid Urban, Wojciech Czarneci i Wlas Chorowiec.

https://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=3RGAMES
  • Ciekawe Autor: ~Tomek
  • Re: Ciekawe Autor: ~majonez
  • Re: Ciekawe Autor: ~kossa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL 0,00% 23,00 2021-09-21 12:05:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.