Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,80 zł , zmiana od tamtej pory: -22,90%

ciekawa sprawa

Zgłoś do moderatora
No więc od pewnego czasu ktoś regularnie pozbywa się swojego niemałego chyba pakietu akcji. No i tak sobie myślę, czy nie ma tutaj jakiegoś drugiego dna. Jutro tj we wtorek mamy odcięcie dywidendy co oznacza, ze kurs niebezpiecznie zbliży się do 40 zł. Tymczasem jeśli dobrze pamiętam poniżej 40 zł Zarząd nie może dokonywać skupu akcji.
Jest tutaj ktoś z insajderów może? Może by coś rozjaśnił ....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPONEO.PL -2,65% 33,00 2022-09-26 16:08:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.