Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  192,00 zł , zmiana od tamtej pory: -19,79%

Ci z za banan

Zgłoś do moderatora
Kur...a kto kupuje Mabion po 60-100?
Eurocash po 22, PLAYWAY po 220 a dlaczego tego nikt nie chce po 192???
Gdzie tu logika, po chu... publikacja wyników, informowanie o przychodach, zyskach jak tu i tak żadnego sensu się nie doszukasz..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INTERCARS 2,67% 154,00 2020-04-03 17:00:00