na $ dochodzimy do dołków z września i nie sądzę , że dalej zł bedzie nabierał siły bo niby pod co i tak nadrukowali jak nigdy do tej pory . a to jest klu moim zdaniem względnej słabości na dziś lvc . Pora coś porosnąć tak konkretnie wszak idzie dobry kwartał