https://www.bankier.pl/forum/pokaz_tresc.html?thread_id=2445797&strona=1
to jest najciekawszy post z całego forum z którego można się dowiedzieć cos o PRONOXIE
a tu Chłop powiedział zdziebko prawdy i za to mu szacumek.............
Autor: ~chłop z mazur [217.197.76.*], 2011-12-09 21:32
Obecnie pozostały im chyba 2.
Jedna to budynkek biurowy w centrum Katowic (była słołówka Politechniki chyba), odwalona, że aż strach. Warta "na oko" grubo ponad 10 milionów PLN. Może nawet z 20 milionów brutto.
Druga to centrum magazynowe z montownią telewizorów w Sosnowcu czy Dąbrowie. Nie pamiętam dokładnie. Ta druga warta jest kilkadziesiąt milionów. Same zastawy bankowe na niej były chyba na 30 banieczek, a wartość była chyba większa.
i ......
Autor: ~chłop z mazur [217.197.76.*], 2011-12-09 21:32
Obecnie pozostały im chyba 2.
Jedna to budynkek biurowy w centrum Katowic (była słołówka Politechniki chyba), odwalona, że aż strach. Warta "na oko" grubo ponad 10 milionów PLN. Może nawet z 20 milionów brutto.
Druga to centrum magazynowe z montownią telewizorów w Sosnowcu czy Dąbrowie. Nie pamiętam dokładnie. Ta druga warta jest kilkadziesiąt milionów. Same zastawy bankowe na niej były chyba na 30 banieczek, a wartość była chyba większa.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
CHŁOP mam prośbę --przejdż na stronę akcjonariatu drobnego i zacznij pisać tu PRAWDĘ o PRONKU a i ty i my zarobimy
CHŁOP ustosunkuj się co do inf objęcie ostanio akcji
--10mil po 0,85zł
- 2 293.645 po 0,29zł
BO ODDNOŚNIE DECYZJI SADU TO jest UPRAWOMOCNIENIE bo.........................
CHŁOP pisz tylko PRAWDĘ...........................