Powinniście byc mu wdzięczni że was ostrzegał.Jak było powyżej 20 groni to pisał że zleci do nominału i sie nie mylił ale wy jak te cmy co lecą do światła.Mówic wam a wy dalej swoje że urosnie że skoczy a teraz jak sie okazało że chłop miał racje to go opluwacie.Ech pajace