Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: -17,60%

Chłodna głowa :)

Zgłoś do moderatora
Generalnie tu bym ostudził zapał nowych inwestorów. Znam tę spółkę od lat. Mam tam niewielki pakiet akcji mniejszościowych. Od początku wejścia na giełdę spadek z 8 zł do ... akcji groszowych (bywało, iż kurs spadał poniżej 50 groszy). Od lat przepychanka wewnątrz firmy. Różni ludzie i brak spójnego planu działania. Przez lata bardzo wysokie koszty działalności (czynsze, wynagrodzenia, usługi obce, itd.) Główny ruch na forum (czy na tym, czy na innych) napędzają ludzie związani z zarządem: "prognoza wzrostu', "zaraz poszybujemy na północ itd." Może dobre miejsce dla operacji krótkoterminowych, jeśli ktoś wstrzeli się w bieżący trend i sprzeda akcje na czas. Natomiast dla inwestorów długoterminowych (i tych mniejszościowych ... a jest tu ich całkiem sporo) rada: najlepiej zarejestrować się na najbliższe walne i zobaczyć jak to wygląda od środka ... lub przynajmniej obejrzeć transmisje walnego "live". Spółka udostępnia transmisję tutaj: http://www.skyline.com.pl/subpages/get/89/

Oczywiście nie zapisuje materiału do odtworzenia.
  • Chłodna głowa :) Autor: ~PM

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE 7,29% 1,03 2022-01-19 16:36:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.