Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  62,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,70%

Chcesz należeć do społeczności McAN ? Co dla innych zrobiłeś. STOP

Zgłoś do moderatora
Przez kolejne 3 dni. Nie 4 nie 5 , nie 10.
3 dni nie sprzedajemy akcji. Nie masz kasy nie kupujesz. Masz kasę kupuj , albo obserwuj. Nie przeszkadzamy. Kupujemy i nie oddajemy. Jeżeli się odsunięcie to efekt 400.000 akcji zadziała. Każdy dostaje prezent. Zróbcie firmie preźent, nie walcie w rynek, nie zwalajcie ceny.
STOP na 3 dni. Zobaczcie efekt inteligencji zbiorowej. Stańcie się częścią projektu ANTHILL , MROWISKO.
Razem zarabiamy , jednocześnie rośniemy. Firma zarobi na McAN odkupi akcje i po 200 , albo 1000. Dajcie sobie szanse.
Społeczność mrówek , to przykład zbiorowego myślenia. Informacja i cel. Kurs akcji .STOP NA 3 Dni.
Popierasz projekt ANTHILL to się przyłącz. Pokaż że jesteś na pokładzie Czarnej Perły.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BPC -0,53% 0,19 2022-05-20 14:14:20