Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,71 zł , zmiana od tamtej pory: -11,14%

chcecie wiedzieć

Zgłoś do moderatora
a działa to tak , prezes sprzedaje akcje swojemu kolesiowi po 0,95 , koleś wali w rynek te akcje , myślę że dojdzie do 0,63 - 0,68 , i tam będzie chwile kurs aż odkupią akcje taniej, póżniej prezes znów odkupi od kolesia akcje po 0,95gr, czyli odda mu kasę, ale zostanie im pare milionów do podziału ,bo akcje kupią dużo taniej od ulicy,a akcji będą mieć tyle samo. Tak się dyma uczciwych akcjonariuszy. Piszę to jako posiadacz akcji a nie troll. Powodzenia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOVINA -0,94% 0,63 2025-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.