Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,90 zł , zmiana od tamtej pory: 102,25%

Chcą was odciąć od tanich akcji

Zgłoś do moderatora
Wystarczy samemu spojrzeć. Przy 50 groszach dywidendy wypłacane dosłownie za kilkanaście dni jest na prawdę tanio. Nie zdziwie się jak nagle zrobią tu szybkie odcięcie. Ale najpierw chcą obniżyć ile się da bo to gwarantuje duży zysk. Będą trollowac w nieboglosy. Najlepiej trolli z forum w ogóle nie słuchać zwłaszcza w momentach gdy taka stawka jest na stole i podejmować decyzje samodzielnie. Bo inaczej wyjdzie ie jak Zabłocki na mydle

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -2,17% 18,00 2022-05-19 11:32:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.