Forum Giełda +Dodaj wątek

Cez sobie a giełda sobie,

Zgłoś do moderatora
wbrew tendencjom, pipiki robia co chcą, moze ktos wie kiedy prezes CEZ zedcyduje o podwyzce kursu , oczywiscie po zatwierdzeniu przez rade nadzorcza,
pasuje nam np od 1.11.2013 żeby był po 90 zł , wzywaja tego co wisi 5000/2000 i ma 3 dni zeby to ząłatwic bo np prezes musi wykazac w MF czech wartośc firmy,
to nie bajka ale prawda, i mozecie misiaczki tu pisac co chcecie ale tak jest tzra czekac na decyzje prezia,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -2,00% 176,50 2022-09-23 15:15:45
2022-09-19
INTEREST PAYMENT NOTICE
2022-09-07
Interest Payment Notice
2022-09-02
Interest Payment Notice
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.