Forum Giełda +Dodaj wątek

Cenna informacja ......

Zgłoś do moderatora

Prague Stock Exchange Burza Cenných Papirú Praha - PX 5O > Portal Czeski , oczywiście na tej stronie , każdy może śledzić na bieżąco notowania Cez - u w stolicy Czech - Praga ....... .

Aktualny kurs Cez - u : 576 koron x O,162 pln. = Niecałe 94 pln .
Czas : 2O13 r. O3.18.

Pozdr.

  • Cenna informacja ...... Autor: ~Franek - lLL.Chicago
  • Re: Cenna informacja ...... Autor: ~Franek - Chicago

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -0,44% 113,50 2021-06-15 14:00:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.