Forum Giełda +Dodaj wątek

Cena w wezwaniu?

Zgłoś do moderatora
Sprzedacie akcje w wezwaniu? Ja tam bede czekal. Eko jest w dolku i dlatego fundusze sie kreca - ale czy prezes sprzedawalby swoje "dziecko" na dolku? Teraz, kiedy spozywka jest goraca? Emperia nie sprzedala tanio Stokrotek - dlaczego mialby sprzedac Gradecki? No chyba, ze dostaje od funduszy lepsza cene niz drobnica - to jest mozliwe.

Ja bede czekal - niech mi tez dadza taka cene jak prezesowi - zadnych sztuczek - ma byc rowne traktowanie akcjonariuszy!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EKO -9,71% 5,02 2013-04-12 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.