jesli sie przyjrzec wykresowi to w ciagu roku uroslo okolo 200 procent dlugo te akcje oscylowaly okolo 1 zl wiec normalne ze nastepuje realizacja zyskow teraz mimo dobrych cen stali cognor nie poszedl jak stalprodukt czy bowim a ruszyl duzo wolniej pytanie czy trend bedzie stabilny czy zrobi sie z tego boczniak w przedziale 2.6-2.8....