Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,55 zł , zmiana od tamtej pory: -31,03%

CDA tutaj będzie grubo!!!!

Zgłoś do moderatora
Wstępne dane podali za trzy miesiące natomiast bardzo dużo ludzi wykupiło cda premium w kwietniu więc jazda kursu dopiero się zacznie. We Włoszech będzie druga fala koronawirusa podała WHO, więc wcale się nie zdziwie jak w innych krajach też będzie wieć i u nas w Polsce też. Oprócz tego dzieci w maju nie wrócą do szkoły, zdalna praca dalej będzie w maju więc ludzie na pewno wykupią cda premium w maju na dużą skale, a i czerwiec nie jest przesądzone co i jak będzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -1,04% 19,00 2023-02-07 16:00:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.