Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,07 zł , zmiana od tamtej pory: -59,13%

Carbon Studio czy Movie VR?

Zgłoś do moderatora
Ostatnio dużo słyszałem o Carbon Studio i o Warhammerze, który ma się pojawić do końca roku. Sprawdziłem kapitalizacje i jest dużo wyzsza niż Movie Games VR czy Punk Pirates. Wiadomo, większe zyski, ale też nie wiem jaki potencjał do wzrostu. Tutaj mnieisze gry, mniejsze zyski, ale kapitalizacja mała. Generalnie to wierzę w VR i jego rozwój, ale nie wiem który podmiot w Polsce poradzi sobie najlepiej. Intuicyjnie wydaje mi się, że największy (Carbon), ale inwestując w mały jest szansa na większy zysk (Movie VR).
Jakimi kryteriami kierujecie się przy doborze spółek? Inwestujecie w większe stabilniejsze podmioty czy szukacie mniej kapitalizowanych z nadzieją, że wybiją?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVGAMVR 1,68% 0,85 2022-01-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.