Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,16 zł , zmiana od tamtej pory: -49,07%

Capital Partners planuje nabyć do 3,66 mln akcji własnych po cenie 6,66

Zgłoś do moderatora
30.05.2022, Warszawa (PAP) - Rada nadzorcza Capital Partners pozytywnie zaopiniowała propozycję zarządu przewidującą przeznaczenie całego zysku z 2021 r. w kwocie 3,16 mln zł na kapitał rezerwowy utworzony w celu sfinansowania nabycia akcji własnych - podała spółka w komunikacie. Capital Partners planuje nabyć do 3,66 mln akcji własnych w celu ich umorzenia po cenie 6,66 zł za jedną akcję.

Jak podano, rada nadzorcza spółki zaopiniowała pozytywnie przedstawione przez zarząd propozycje uchwał Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia, które przewidują m.in. przeniesienie części kapitału zapasowego - zysków zatrzymanych w kwocie 3.744.530,05 zł na kapitał rezerwowy utworzony w celu sfinansowania nabycia akcji własnych oraz pokrycia kosztów związanych z nabyciem akcji własnych oraz nabycie nie więcej niż 3.656.295 akcji własnych, po cenie 6,66 zł za akcję. (PAP Biznes)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CAPITAL 0,00% 1,10 2022-12-07 15:00:00