Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,42 zł , zmiana od tamtej pory: -34,68%

CANNABIS POLAN- Uzyskanie pozwolenia na import marihuany medyczne

Zgłoś do moderatora
W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI 9/2024 z dnia 15/04/2024 r. Zarząd Cannabis Poland S.A. informuje, iż w dniu 27/09/2024 r. zarząd spółki zależnej z Emitentem THC Pharma S.A. otrzymał z Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego _GIF_ 6 pozwoleń na import na zsumowaną ilość 299,99 kg na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej surowca farmaceutycznego jakim jest marihuana medyczna, zarejestrowana w Polsce przez podmiot trzeci.
https://newconnect.pl/komunikat?geru_id=223716&title=Uzyskanie+pozwolenia+na+import+marihuany+medycznej+przez+sp%C3%B3%C5%82k%C4%99+zale%C5%BCn%C4%85+od+Cannabis+Poland.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CANNABIS 0,00% 0,27 2025-10-31 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.