Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,90 zł , zmiana od tamtej pory: -20,81%
Brak mi słów do tych troli/naganiaczy na spadki. Pomyśl człowieku!! Jeśli kupujesz akcje to kupujesz również część firmy. To chyba oczywiste. I teraz pytanie. Czy lepiej kupić firmę która pokazuje czysty zysk (i tak naprawdę nie wiadomo co z tym zyskiem robi - może nawet przepija), czy może lepiej firmę która cały zysk inwestuje w kolejne farmy (inwestycje) i tym samym zwiększa swoją wartość księgową? Pytanie dla debili i idiotów ale może niektórym otworzy oczy. Pozdrawiam serdecznie, szczególnie inwestorów Columbusa :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON -10,61% 11,80 2020-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.