Forum Giełda +Dodaj wątek

Cała tajemnica !!!!

Zgłoś do moderatora
Skyline--to SUPER spółka !!! Od 2 lat zdejmowali swoje akcje z rynku za bezcen...zwalając kurs do 1 zł.. Spóła kapitałowa rodziny MAJÓW- To bdb inwestorzy!!!li kapitał który zainwestowali w spółki zależne ---- przez likwidację----- odzyskują w wielokrotnej wartości . LIKWIDATORAMI SĄ PAŃSTWO MAJOWIE . likwidacje te dają .... ogromne zyski ... Nie chcą się dzielić z nami zyskami i wykupują akcje!!!!!!!Akcje te mają realnie dwucyfrową wartośc!!!!!!! przyszłościowa ` spółka!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE 0,00% 0,62 2020-12-01 09:34:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.