Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  808,00 zł , zmiana od tamtej pory: -29,21%

c/z na poziomie 1376,40

Zgłoś do moderatora
No smiechłem. To allegro ma 260 a ta spółka która przejęła wrocławskie FA w najgorszym momencie ma cz tak wysoki.
Naprawdę jestem ustawiony poniżej 50zł na tej spółce i zastanawiam się co te podbitki na takich absurdalnych poziomach oznaczają

Mógłbym napisać ubieranie leszczy. Ale tego nie wiem. Ktoś ma jakiś pomysł ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 1,06% 572,00 2022-05-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.