Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,40 zł , zmiana od tamtej pory: 31,25%

C/Z - czy jest jakaś tańsza spółka technologiczna na GPW

Zgłoś do moderatora
 Czy jest jakaś tańsza spółka technologiczna pod tym względem na GPW? Tak się zastanawiam, ponieważ w tej branży ten wskaźnik dochodzi do 30 a na naszej perełce wynosi jedynie 7. Może znacie jakieś inne technologiczne perełki, które mają podobnie korzystne wskaźniki ? Nie ukrywam, że w obecnych trudnych czasach zainteresowany jestem głównie branżą technologiczną z oczywistych względów, ale jeśli ktoś ma inne ciekawe spółki w portfelu to zapraszam do dyskusji :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUANTUM 7,39% 18,90 2020-12-04 15:03:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.