Forum Giełda +Dodaj wątek

c/z =6,1!!!

Zgłoś do moderatora
To sa jakies jajca!


spolka niezadlzuona,majac duzy cash flow,do tego :

-placaca sowite dywidendy

-najlepsza z sektora energetycznego na GPW

-po tauronie najznizsza wartsoc c/z

.i wyceniania,tak zalosnie!!!!!!


wyniki 2 sieprnia,pewnie znowu rekorodwe,jak po 1 kwartale,zero odpisow,na utarte wartosci aktywow,w poroanwnaiu do np tauorna,i wycena tak niska!!!!!


a jankesy jada bez trzymanki!!!


to jest gielda !!!!

Poslki banana to tragedia!!!! nawet nie potrafia wykorzystac tcyh dwoch miesiecy przez info o ofe!!

zeszta to cezia gowno interesuje!!!!przjemowac jak nisko daja funty,brac najlesza firme z eurobanruta a pozniej taurona i reszte za bezcenn!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -0,33% 92,00 2021-01-26 16:02:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.